PicsArt for Kids Resim Boyama Uygulaması İndir

PicsArt for Kids Resim Boyama Uygulaması İndir ; Android işletim sistemini kullanan tablet ve telefonlarda çocuklar için  yepyeni bir uygulama! 

Android düşüncesiz telefon ve tabletlerin hoppadak yetişkinlere yönelik çalışmalar barındırdığını düşünüyorsanız işte sizi yanıltacak uygulamalardan birisi birlikte PicsArt for Kids. Uygulama alelhusus eş olduğu yüksek nitelikli görseller ve çocukların öğrenme kabiliyetlerini arttırması ile öne çıkıyor diyebilirim.

Uygulamanın başına geçen kollar dilerlerse sıfırdan abes bir kağıt üzerinde çizim yapabiliyorlar ve bunu istedikleri kadar haddinden fazla pus adedi ile gerçekleştirebiliyorlar. Çünkü uygulama 10 parmağa kadar dokunmatik desteklemekte.

Henüz sonradan yapılan çizimleri yahut aplikasyon içerisinde amade mevrut çizimleri istedikleri kabilinden renklendirebilirler. Bire Bir boyama kitabı kadar olan bu büro dinozorlardan tutun bile balıklara, arabalara, prenseslere kadar it canlı çokça çocuklara seslenme fail değişik çizimler barındırıyor.

Ayrımsız başka kısım ise pratikte mevcut görgüsüz şekiller ile türlü nesnelerin elbet çizileceğinin gösterilmesi. Böylecene elan ufak kolay şekillerin ayrımsız araya getirilmesi ile hayvanlardan tutun dahi arabalara kadar stabil çok şeyin çizilebileceği çocuklara öğretilebiliyor.

Hem tabletleri hem bile telefonları destekleyen uygulama, telefonlarda ebat sıkıntısı yaşamamanız amacıyla zoom yapma özelliğine dahi topluluk. Bala sahibi olanların kesinlikle indirmiş olması müstelzim uygulamalardan birisi PicsArt for Kids.

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...