Periscope indir (Android, iPhone & iPad)

Periscope İndir (Android / iPhone & iPad) Gezginler

Periscope İndir (Android / iPhone & iPad) Gezginler

Son yılın en iyi canlı bağlantı programı olan Periscope programının birçok özelliği bulunmaktadır. Periscope indir ve periscope üzerinden yapacağın canlı bağlantıların tümünü periscope kullanıcıları anlık olarak izlesin!

Periscope indir dedikten sonra bu programı kullanabilmeniz için mutlaka twitter hesabınızın mutlaka olması gerekir. Mevcut twitter hesabınızdan giriş sağlayarak periscope kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Canlı yayın yapmak istediğinizde alt bölümde bulunan kamerayı tuşlamanız yeterli olacaktır. Periscope ‘nin bir diğer özelliği ise ayarlar kısmından fotoğraf autosave kısmına tıklayarak canlı yayınlarınızı telefonunuza kaydedebilirsiniz. Bu platformda istediğiniz kişiyi takip edebilir, paylaşımlarına yorum atabilir hatta anlık mesajda iletebilirsiniz. Periscope indir işlemini internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hatta indirme işleminin daha hızlı ve hatasız olması için mobil olarak gezginler sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Periscope fotoğrafınızı değiştirmek için, twitter ile bağlantılı olduğundan güncellemeyi twitter üzerinden yapmanız gerekir. Bu uygulamayı diler İos diler Android telefonunuz da kullanabilirsiniz. Ayrıca periscope kullanımında wifi kullanmanız oldukça faydalı olacaktır. Çünkü periscope uygulaması her 10 dakikada bir 100 MB internetinizi tüketmiş olacaktır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.periscope.android

https://itunes.apple.com/us/app/periscope/id972909677?mt=8

Bir önceki yazımız olan 360 Mobile Security Antivirüs Full İndir - Apk İndir başlıklı makalemizde 360 Mobile Security, 360 Mobile Security apk indir ve 360 Mobile Security full apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...