Namaz Vakti Uygulaması İndir


Namaz Vakti Uygulaması İndir ; Diyanet İşleri Başkanlığı ’nın resmi uygulaması Namaz Vakti ile dünya namaz vakitlerine…

Dindarlık İşleri Başkanlığı ’nın kanuna göre uygulaması Dua Vakti beraber yapı ibadet vakitlerine acele ve kullanışlı bazı şekilde ulaşabilirsiniz. Türkiye dahil tüm ülkelerin ilçe il imsak, güneş, öğlen, ikindi, son evreler ve yatsı vakitlerini günbegün gösteren ve aylık iken listeleyen egzersiz en uç çağcıl ve kullanımı saf arayüz beraber gelmekte.

Diyanet ilgili sıkıntı ettiğimiz bütün çeşit çeşit bilgiye ulaşabileceğimiz kalınlık denenmiş kaynak olan Türkiye Cumhuriyeti Dindarlık İşleri Başkanlığı ’nın Mobilion ’a hazırlattığı Dilekçe Vakti uygulaması 5 vakit ibadet için göze batan bildirimlerde yerleşik, yabancısı olduğunuz kimi yerde kıbleyi muhtemelen bulmanızı sağlayan kıble bulucuya usta çok yararcı bir dini çalışma. Katışıksız rica için ayrı olarak açıklama ayarlama şansına sahipsiniz. Bildirimin namazdan başta veya duacı sırasında geleceğine siz tespit veriyorsunuz. Mekke ve Medine ’de seslendirilen ezanları ayrıca dinleyebildiğiniz uygulamanın kalınlık zeki yanı ama ilk indirmeden sonrası yaklaşık ay boyunca internet bağlantısına çağırma duymadan çalışabilmesi.

Rica Vakti Özellikleri:

Yapı namaz vakitlerini gösterme Namazdan ilk olarak sesli bildirim ve ibadet iken ezan ölçüm Mekke ve Medine ezanları Ezan sonrası okunacak ibadet (Ilginç Tip, Arapça ve Türkçe) Kıble yönünü görüntü Ilk indirmeden devam internet bağlantısı gerektirmez.

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...