Minecraft – Pocket Edition İndir (Gezginler / Android / Ücretsiz)

minecraft

Grafik olarak pek çok oyuna göre zayıf kalsa da küplerle tasarımlar ortaya çıkarılmasını sağlayan Minecraft polpülaritesini her geçen gün biraz daha artırıyor. Yeni sürüm Minecraft Pocket Edition artık mobil cihazlarınızda da oynanabilir durumda.

İki ve 3 boyutlu olarak oynanan Minecraft Pocket Edition oyununun kullanıcı sayısı her geçen gün çığ gibi büyüyor. Java dilinde yazılan oyun ilk çıktığında bu kadar popüler olacak dense idi sanırım herkes güler geçerdi. Oyun toplamda bir hafta yazılarak oluşturulmuş.  Sürekli güncellenen oyunun bir tam sürümü bir de internet üzerinden oynanabilen klasik sürümü bulunuyor. Oyunda temel amaç küp bloklarını bir araya getirerek farklı tasarımlar ortaya çıkarmak. Tam sürümde ise hayatta kalma, zorlayıcı, yaratıcı, macera gibi dört farklı modu bulunuyor. Oyunu çekici kılan diğer bir nokta ise multi player desteğinin bulunması ve arkadaşlarınız ile oyuna katılabilmeniz. Akıllı telefon ve tabletlerin bu kadar çok kullanıldığı günümüzde bu popüler oyunun mobil cihazlardan oynamaması beklenemezdi.  Oyunun Android sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirip sizde küp tasarım oyununa katılabilirsiniz.

download

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojang.minecraftpe&hl=tr

Bir önceki yazımız olan Android İçin Facebook İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde Android İçin Facebook full indir, Android İçin Facebook full indir bedava gezginler ve Android İçin Facebook full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

2 Responses

  1. ahmet baba dedi ki:

    Helal be ne zamandır bunu arıyodum 😀

  2. Murad dedi ki:

    ne helali okadar iyimi be