MEB E-OKUL VBS İndir

MEB E-OKUL VBS İndir ; Çocuklarınızın okuldaki durumlarını merak ediyorsanız bu uygulama ile öğrenin! MEB E-OKU…

Çocuklarınızın okuldaki durumlarını zül ediyorsanız bu aplikasyon ile öğrenin!MEB E-OKUL VBS, Milli Terbiye Bakanlığı yoluyla hazırlanan veliler amacıyla hazırlanan E-meslek iOS uygulaması. Resmi ve ücretsiz olan aplikasyon yardımıyla veliler çocuklarının okuldaki durumları için neredeyse seçme şeyi öğrenebiliyor.

Eğer çocuğunuz örgün öğretimde okuyorsa ve okuldaki durumu velisi namına düşkünlük ediyorsanız, MEB E-OKUL VBS uygulamasını iPhone ve iPad’lerinize ücretsiz namına indirirek yüklemeniz yerinde merağınızı giderebilirsiniz.

Öğrencilerin notlarını, sınavlarını, devamsızlık durumunu, naki işlemlerini, tertip bilgilerini, meslek duruyularını ve antrparantez okuduğu kitapları bile görebildiğiniz uygulamanın tasarımı göze seslenme etmese üstelik, sunmuş olduğu veriler nedeniyle amaca müteveccih kullanılması gereken uygulamalardan benzeri tanesi.

Gâh öğrencileri pres duruma sokan aplikasyon sebebiyle ailesinden kâh bilgileri koruyan evet üstelik falsolu şekilde söleyen öğrencilerin canını sıkabilir amma bu birlikte ailenize dolma söylememeniz gerektiğini öğrenmenize koruyucu olur.

Alelhusus çocuklarının ekol durumları ile çok aşkın ilgilenen ailelerin çokça istekle kullanacağını düşündüğüm uygulama yardımıyla siz da çocuğunuzun dersi olup olmadığını, sınavı ne zaman ve sınavından kaç aldı kabil bilgileri zahmetsiz öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...