LINE İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

line

Mesajlaşmanın Yeni Adı: LINE. Son dönemlerin en popüler uygulaması Line. Reklamlarıyla rakiplerine fark atan Line uygulaması hızla yayıldı. Güney Kore’nin arama motoru Naver’i geliştiren şirket tarafından yapılan Line, WhatsApp gibi uygulamalarla aynı mantığa sahip. Ancak Line’nın bu uygulamalardan farkı sadece mobil için değil ayrıca Windows ve Mac gibi masaüstü cihazlarda da kullanabilinmesi. Line, Asya ve Güney Amerika bölgeler de en çok indirilen uygulama olma özelliğine sahip.

Line, tüm dünyada en çok tercih edilen uygulamalardan birisi. Ülkemize de iyi bir reklamla giriş yapan Line, beklenen ilgiyi gördü. Kişilere kendilerine ait bir zaman tüneli yaratarak paylaştıklarını sevdikleri ve arkadaşları tarafından görülebilmesini sağlamasıyla Facebook ve Twitter’la benzerlik gösterir. Bu nedenle Line’a sadece mobil mesajlaşma demek doğru olmaz. Line’ın bir diğer özelliği ise farklı karakterlere sahip çıkartmalar. Kimisine ücretsiz olarak ulaşabilirken, kimisine belli bir ücret ödemeniz gerekmekte. Line’ı indirdikten sonra giriş yapmak için e-mail adresinizi vermeniz yeterli. Kısacası, Line ücretsiz mesajlaşma ve arama uygulamasıdır.

download

https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.naver.line.android&hl=tr

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Messenger İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde WhatsApp Messenger full indir, WhatsApp Messenger full indir bedava gezginler ve WhatsApp Messenger full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...