Kolay İngilizce Öğrenme Programı İndir

Kolay İngilizce Öğrenme Programı İndir ; adından da anlaşıldığı amacıyla basit bire bir şekilde Ingilizce telaffuz etmek yahut Ingiliz Ingilizcesi öğrenebilmek amacıyla kullanabileceğiniz aktif ve ücretsiz bire bir Android uygulamasıdır.
Görgüsüz Ingiliz Ingilizcesi,

Aplikasyon üstünde dikkatimi arz çokça çekici özelliklerden ayrımsız tanesi, parçalanmamış içeriklerin engel seviyesine bakarak. Ingilizce öğrenirken az çok majör bire bir yasakçı olan kur, uygulama üstünde ayarlanarak kullanıcıların kendi seviyelerinde testler çözmesine ve lügat ezberlemesine imkân sağlanmış.

Aplikasyon ile yapabilecekleriniz:

”Kelime Ezberleme” ile 3000 skor yeni sözcük öğrenebilirsiniz. ”Konu Anlatımı” ile dilbilgisi çalışabilirsiniz ”Test Çözme” bölümünde öğrendiklerinizi test etme imkanı bulabilirsiniz Kelimelerin Türki ve İngilizcelerinizi madun alta okuyup kıyasen öğrendiklerinizi ”Hikayeler” ve ”Fıkralar” ile geliştirebilirsinizSair olağan Ingiliz Ingilizcesi öğrenme uygulamalarının tıpkısı çoğunda çabucak kelime öğrenmeye müteveccih zımni bulunmaktadır. Dümdüz Ingiliz Ingilizcesi uygulaması topluluk olduğu içerikler ve tasarruf kolaylığı ile Android cihazlarınızı kullanarak Ingilizce öğrenmenize yahut geliştirmenize basit yarayışlı olacak tıpkısı uygulamadır. Dolaşma içerisinde ufak molalarınızda veya akşam evinizde otururken Ingiliz Ingilizcesi işlemek isterseniz, Çarpık Çurpuk Ingilizce uygulamasına ayn atmanızı tavsiye mektubu ederim.

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...