Kolay İngilizce Öğrenme Programı İndir

Kolay İngilizce Öğrenme Programı İndir ; Günlük İngilizce, İngilizce öğrenmek isteyenler, az İngilizce bilip geliştirmek isteyenle…

Günce Ingiliz Ingilizcesi, Ingilizce öğrenmek isteyenler, birkaç Ingilizce bilip yükseltmek isteyenler yada günlük konuşmalarda geçebilecek olan belli başlı Ingilizce cümleleri çoğaltmak isteyen eşhas amacıyla geliştirilen akıbet rütbe yarayışlı ve bire bir o büyüklüğünde dahi yalın kat benzeri Android uygulamasıdır.

Takkadak Ingilizce ve grammer bilgisine sahip olmak tek başına tam olmuyor. Günlük hayatta ihtiyaç duıyabileceğiniz ve sunma sık mergup yüzlerce cümleyi içinde barındıran aplikasyon yardımıyla bu cümlelerin Türkçelerini öğrenebilirsiniz.

Gelişim molalarında, ufak aralarda yahut akşamları evde dinlenirken 10 – 15 dakikalık aynı ayn nakil ile aynı çokça yenü tamam öğrenebilir ve günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça macerasız olan uygulama ekranında gördüğünüz cümlenin anlamını öğrendikten sonra alttaki ”eskimemiş biricik getir” tuşuna basarak yeni cümlelere intikal yapabilirsiniz.

Ağız Ağıza ücretsiz kendisine kullanabileceğiniz aplikasyon içerisinde Ingilizce fiiller, familya eşyaları, hayvanlar, kıyafetler, meslekler, meyveler, renkler ve günce konuşmaya uygun cümleler bulunmaktadır.

Kelime bilginizin artmasını sağlayabileceğiniz Günlük Ingilizce uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz namına indirerek aceleten kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan KPSS Güncel Bilgiler 2016 İndir başlıklı makalemizde 2016 güncel olaylar, 2016 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir