Kim Arıyor ? İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

kimariyor

Akıllı telefonlar bu uygulama ile daha da akıllanıyor. Arayanın kim olduğunu aradığında öğrenmek ister misiniz? Telefonunuz çaldığında, çağrı geldiğinde arayanın bilgilerini öğrenebileceğiniz bir Android uygulaması var : Kim Arıyor?

Olmadık anlarda reklam amaçlı istemediğiniz telefonlar alabilirsiniz. Telefona bakmama şansınız elbette var. Ama rehberinizde olmayan biri aradığında anında kimin aradığını öğrenmek için Kim Arıyor? uygulaması ile bir adım öne geçebilirsiniz. Ödüllü uygulama ile, sizi arayan ve amacı sadece reklam görüşmesi yapmak isteyen Türk firmalarından kurtulma olanağınız da var. Çünkü arandığınız anda firma bilgileri ekranınıza düşüyor. Bu güzel uygulama sizi arayan numaraları anında uluslar arası rehberler üzerinde sorguluyor ve ister kişi olsun ister firma rehber kaydı varsa ekranda bilgileri size gösteriyor. Güzel özelliklerinden biri de sosyal ağ devi Facebook ile bağlantı kurabilmesi. Arandığınızda durum veya resim bilgilerini görebiliyorsunuz. Ayrıca aradığınız bir firma var ama telefon açtığınızda yanıt vermiyorsa bölgede bulunan firmalardan uygulama size öneri yapabiliyor. Rehber güncellemesi yapabileceğiniz gibi istemediğiz yerden gelecek telleri de engelleyerek özellikle reklam görüşmelerini engelleyip kurtulma şansınız var.

download

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adaffix.publisher.tr.android&rdid=com.adaffix.publisher.tr.android&rdot=1&feature=md&hl=tr

Bir önceki yazımız olan CIA -Caller Identification App İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde CIA -Caller Identification App full indir, CIA -Caller Identification App full indir bedava gezginler ve CIA -Caller Identification App full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...