Gardenscapes New Acres Apk İndir – Para Hileli Mod 1.8.0

Gardenscapes New Acres Apk İndir

Gardenscapes New Acres Apk İndir

Gardenscapes New Acres Apk İndir

Gardenscapes New Acres Apk İndir oyunuyla eski ihtişamına tekrar kavuşturmak istediğimiz bahçenin hikayesine giriyoruz. Oyundaki asıl amaç 3 adet meyve, sebze, çiçek gibi nesneyi eşleştirmek olsa da eğlenceli karakterlerle bahçemizin dekorasyonunda rol alacağız. Ayrıca bize yardımcı olmak için bir kaç neşeli hayvan da yanı başımızda olacak. Apk olarak indirerek bu eğlencenin içerisine hemen girebilirsiniz. APK İndir

Siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını meşhur Playrix stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ıra ile bulunduğunuz bahçeyi güzelleştirmek adına görevleri tamamlamak, meyveleri patlatarak aşamaları geçmektir. Gardenscapes New Acres içinde yaşanan maddi sorunlardan ve umumi zorluklardan ötürü MOD APK başka bir deyişle sınırsız can hileli, sınırsız nakit hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bütün görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Karmaşık bölümler, onlarca bahçe ürünü, şirin arkadaşlar ve dahası sizleri bekliyor. Gardenscapes v1.9.0 Sürümünde Cadılar Bayramı etkinlikleri ve ögeler eklenmiştir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller yalnızca parmak ile sağlanabilmektedir. Gardenscapes Play Store’da 2.800.000’den çok indirilmiştir.

Bahçenin gelişmesi için görevler yapacağınız bir eşleştirme oyunudur. Şimdiye kadar çok Çok eşleştirme oyunu oynadığınıza eminim. ama Çoğunlukla hepsi Biricik bir Düşünce üzerinde gelişiyor, yalnızca görseller ve oynanışta kimi kaideler değişiyor. Ancak Gardenscapes – New Acres tamamiyle hikayeye sahip bir eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda büyük bir bahçenin yönetimini üstleniyorsunuz, sana kimi görevler veriliyor ve bu görevleri adına getirdiğinizde bahçenin Noksan olan parçaları tamamlanıyor. Bu şekilde bahçenizi olabildiği kadar büyütmeye ve geliştirmeye çaba gösteriyorsunuz. Tabii bunları da bir eşleştirme oyunu konseptinde yapıyorsunuz.

Örneğin bahçede bir parça Noksan olduğunda bunun bulunması için göreve giriyorsunuz. özdeş renk olan bahçe ürünlerini birleştiriyorsunuz ve böylece kısmı tamamladığınızda görevi de başarıyla tamamlanmış oluyorsunuz. Tabii bunu yapabilmek için kimi kurallara da uymanız gerekiyor, her kısmı geçebilmek için Lüzumlu atılım sayısında görevi tamamlamalısınız. ama üzülmenize lazım yok yegenlerim ben sana sınırsız Nakit verdiğim için sana hamleniz tükendiğinde Derhal Yepyeni atılım satın alabiliyorsunuz. Böylece hiç bir kısmı kaybetmiyorsunuz, hızla kazanıyorsunuz. Bahçeyi istediğiniz hale getirmeniz dileğiyle, iyi eğlenceler!

  • Sürüm: 1.8.0
  • Boyut: 137 MB
  • Gereken Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Gardenscapes New Acres Apk Kurulum

“Gardenscapes-v1.8.0-Mod.apk” uygulamasını indirin ve açın.

indir

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...