Flappy Bird İndir (Android / Gezginler / Son Sürüm)

Flappy Bird İndir

Son zamanlarda android kullanıcıların başının belası o Flappy Bird oyunu. Flappy Bird grafik olarak her ne kadar ateri  oyunlarına benzesede gerçekten aşırı derecede sinir bozucu bir oyun. Oynayan kişilerin yorumları ise söylediklerimizi doğruluyor. Oyun aslında çok basit gibi görünsede göründüğü kadar basit değil. İşte bu sinir bozucu olmasının nedenlerinden biri olarakta kabul edilebilir. Oyunda mario oynayanların aşina olduğu yeşil borular bulunmakta ve bizim amacımı kuşu yere veya bu borulara çarptırmadan aradaki boşluklardan geçirmek. Nasıl kolay gibi gözüküyor değil mi? Hiçte öyle değil merak etmeyin. Sizde oynamaya başlayınca ne kadar illet ne kadar sinir bozucu ne kadar gıcık bir oyun olduğunu anlayacaksınız. İnsanı depresyona bile sokabilecek kapasiteye sahip olan bu oyun Android kullanıcılarına Google Play Store’da ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Flappy Bird‘in zor ve sinir bozucu olmasından dolayı bıkkınlık yaratması beklenirken tam aksine aşırı derecede bağımlılık yaratıyor. Kısa süre içerisinde çevrenizde akıllı telefon kullanan birçok kişiyi bu oyunu oynarken göreceksiniz ve bu oyunu oynarken o kişiyle asla muhattap olmayın. Oyunun verdiği sinirle sizede kırıcı şeyler söyleyebilirler. 🙂 Oyunun indirdiğinizde skor olarak ilk başlarda 1 bilemediniz 2 yi anca yaparsınız. Ama zamanla eliniz alıştıktan sonra 10 ları 15 leri görmeniz muhtemel olacaktır. Youtube’da dünyaca ünlü oyun kanallarının sahiplerinin videolarından bir alıntı yapıyım: DONT PLAY THIS GAME! (Bu oyunu oynamayın!). Görmüş olduğunuz gibi birçok kişiye sinir krizi geçirtecek seviyede olan Flappy Bird’ü akıllı telefonlarınıza indirmeniz için sizi daha fazla bekletmeyelim ve gezginler.gen.tr olarak aşağıda size Flappy Bird İndirme linkini sunalım. Şimdiden bol şans! Umarım sinir krizi geçirip telefonunuzu parçalamazsınız! 🙂

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dotgears.flappybird&hl=tr

(Flappy Bird oyunu, yapımcısı tarafından Google Play Store’dan kaldırılmıştır.)

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Messenger İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde WhatsApp Messenger full indir, WhatsApp Messenger full indir bedava gezginler ve WhatsApp Messenger full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...