Facebook Messenger İndir (Gezginler / Android / iOS / Blackberry)

facebook-messenger

Facebook Messenger, Facebook geliştiricileri tarafından geliştirilmiş olup, Facebook’ta arkadaşınız olan kişilerle anında sohbet etmenizi sağlıyor. Uygulamanın dahili birçok özelliği bulunmaktadır.

Arkadaşların ile bireysel görüşmelerinizin yanı sıra programın diğer bir özelliği olan “Grup Sohbetleri” ile de birçok arkadaşınız veya arkadaşınız olmayan kişilerle (ortak arkadaşlarınızın olması ve o arkadaşınızın diğer kişiyi gruba alması ile) sohbet edebilir, resim, video ve dosya paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Facebook Messenger ‘dan herhangi bir arkadaşınızın size mesaj göndermesi ile arkadaşınızın resminin küçük bir logoyu ekranda görülür ve size bildirim yollanır. Bu logoya tıkladığınız zaman arkadaşınız tarafından gönderilmiş olan mesajın içeriğine anında ulaşabilirsiniz.

Facebook Messenger ‘da olmayan birçok smiley ( yeni adı emoji) paketlerinide kullanarak emoji kütüphanenizi geliştirebilir ve arkadaşlarınıza göndererek onları şaşırtabilirsiniz. Aşağıda size Facebook Messenger ‘ın Android, iOS ve Blackberry işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz indirme linklerini sunduk. Bu linklerden hızlı bir şekilde Facebook Messenger ‘ı kurup arkadaşlarınızla veya gruplarınızla sınırsız sohbetin keyfine varabilirsiniz!

Android için Facebook Messenger indir

iOS için Facebook Messenger indir (iPhone & iPad)

Blackberry için Facebook Messenger indir

Bir önceki yazımız olan BlueStacks 2 İndir (Gezginler / PC / Tek Link) başlıklı makalemizde bilgisayarda anroid oyunları oynama, bilgisayarda anroid oyunu oyna ve BlueStacks indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...