Facebook İndir (Gezginler / Android / iOS)

facebook-indir-gezginler

Facebook, Mark Zuckerberg’in Harvard’lı öğrencilerin internet üzerinden birbirlerini bulup iletişime geçebilmesi için tasarladığı bir siteydi. Bu site daha sonra Harvard’la sınırlı kalmayarak dünyaya yayıldı. Facebook, artık milyonlarca insanın kullandığı dev bir sosyal paylaşım sitesi haline geldi. Facebook  indir seçeneğiyle artık siz de bir Facebook kullanıcısı olabilirsiniz.

            Facebook uygulaması akıllı telefonlar, tabletler ve apple ürünlerine uyumludur. Bu uygulamayı indirerek Facebook üzerinden tanıdıklarınızı bulabilir, onlara arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Facebook arkadaşlarınızla fotoğraf, video, müzik paylaşımı yapabilir, yer bildirimi özelliğiyle nerede olduğunuzu belirtebilirsiniz.

            Uygulamanın telefonunuzda, tabletinizde yüklü olması Facebook’ta daha aktif olmanızı sağlayacaktır. Facebook uygulamasını gezginler internet sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.katana&hl=tr

https://itunes.apple.com/tr/app/facebook/id284882215?mt=8

Bir önceki yazımız olan Tango İndir (Gezginler / iOS / Android) başlıklı makalemizde tango indir, tango indir android gezginler ve tango indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...