Ezan Vakti / Namaz Saati Programı İndir (Gezginler / Android / Ücretsiz)

ezan-vakti-namaz-saati-pro

Namaz saatlerini hatırlamak içinde akıllı telefon uygulamalarını kullanarak rahat edebilirsiniz. Ezan Saati / Namaz Saati Programı ile teknolojinin her yerde işe yarayabileceğine bir kez daha şahit olacaksınız.

Namaz kılanların ezanı duyamama gibi bir sorunu artık kalmıyor. Ezan Saati / Namaz Saati Programı sizi ezan saati geldiğinde uyarıyor. Uygulamanın tek özelliği bu değil. Bunun dışında uygulama pek çok kolaylığı otomatik olarak da sağlayabiliyor. Bulunduğunuz yere göre otomatik olarak ezan vakti ayarı yapılıyor. Ezan ve namaz vakitlerini aylık olarak Diyanet vakitlerinden indirip internet olmaksızın da kullanabilirsiniz. Ezan sonrası namaz için de önemli kolaylık var. Namaz vaktinde telefonunuz otomatik sessize alınıyor, hatta isterseniz müsait olmadığınızı belirten otomatik SMS bile atılabiliyor. Sahurda uyandırma, Cuma namazı için özel ses ayarlama, Kuranı Kerim sesli olarak tamamı, kıble bulmak için pusula, yakın yerlerde bulunan camileri gösterme, hicri takvim, online kabe görüntüleme, hava durumunu gösterme gibi pek çok özellik uygulama içerisine yerleştirilmiş. Namaz ve ezan için gibi gözükse de her inananın akıllı telefonunda olması gereken şeyleri içerisinde barındırıyor.

download

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilexsoft.ezanvakti&rdid=com.mobilexsoft.ezanvakti&rdot=1&feature=md&hl=tr

Bir önceki yazımız olan Minecraft - Pocket Edition İndir (Gezginler / Android / Ücretsiz) başlıklı makalemizde Minecraft - Pocket Edition full indir, Minecraft - Pocket Edition full indir bedava gezginler ve Minecraft - Pocket Edition full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...