Diyanet Kütüphane Android Uygulaması İndir

Diyanet Kütüphane Android Uygulaması İndir ; Diyanet Kütüphane, Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanabileceği, Diyanet İşleri Ba…

Kült Kitabevi, Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanabileceği, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın resmi müteharrik uygulamasıdır. Aplikasyon üzerinde sunu mümasil cami bilgisinden salat vakitlerine kadar kip haddinden fazla müfit bilgi bulunmaktadır.

Aplikasyon haddinden fazla yönlü ve tıpkısı çokça değişik özelliğe sahiptir. Aplikasyon ile yapabilecekleriniz aşağıdaki gibidir:

Sunu yakın cami ve dini makenları bulma. Bu mekanlar hakkında detaylı bilgilere ve görsellere ulaşma. Ayrıca ulaşım üzere vacip bilgiler. Kur’an-ı Semih ve mealini okuma, sesli olarak izleme etme. Namaz vakitleri, kıble bulma, dualar ve dini bilgiler. Sunma çok gerekseme duyduğunuz dini kitapları okuyabilme.Sağlam çokça dini görevinizi yerinize getirebilmek üzere size havari olacak ve bunun dışında oldukça müfit bilgiler öğrenmenizi sağlayacak olan uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz adına indirerek kullanmanızı kaynak ederim.

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...