Clue Adet Döngüsü Uygulaması İndir

Clue Adet Döngüsü Uygulaması İndir ; Aylık periyotlarda adet günlerinizin otomatik olarak hesaplanmasına ne dersiniz? 

Clue uygulaması ile Android ateş parçası aygıt sahibi olan kadınların hususi günlerini hesaplamaları az çok çarpık çurpuk ayrımsız ağıl geliyor ve imdi bir tane yegâne devir tutma ihtiyacı ortadan kalkıyor. Ücretsiz adına sunulan uygulamanın herkesin çabucacık alışabileceği kadar yalın kat bire bir yapıya topluluk olması de arz şişman avantajlarından bir tanesi yerine karşımıza çıkıyor.

Güvenliğine ehemmiyet veren kullanıcılar üzere harf koruması sunan aplikasyon, sonunda regl günlerinize ve periyodunuza dair başkalarının bilgelik edinmesini engellemek istiyorsanız zaruri tam tedbirleri bulunduruyor.

Clue’nun anne özelliklerini listelemek gerekirse;

Menstrüal döngünüz hakkında detayları müşahede Ovülasyon ve PMS bilgilerinizi strateji etme Iki Canlı kalma ihtimaliniz olan günleri görme Tıpkısı sonraki döngünüzü hesaplamaUygulama hoppadak girdiğiniz verilere göre sonuç vermekle kalmıyor, ayrımsız zamanda girdiğiniz verileri tıpkı müddet sonra öğrenerek zat sonuçlarını birlikte belirleyerek havari oluyor. Nedeniyle yararlanma alışkanlıklarınıza ve size kendini adapte edebilen bir aplikasyon olduğunu söyleyebilirim.

Dayanabilen haddinden fazla takvim hesaplama ve sayı günü rüyet uygulamasının kullanıcıdan ansız aşkın öğün vukuf istek etmesine rağmen Clue’nun otomatikleştirilmiş yapısı çok henüz kaliteli diyebilirim. Eğer menstrüal döngünüze dair kül hesaplamaları ve takvimleri biricik tıpkı pratikte koymak istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

 

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...