Clean Master İndir (Gezginler / Android)

clean-master-indir-gezginler

Clean Master

           Telefonunuz çok kasılıyor, çok donuyor, ya da gereksiz dosyalar varsa clean master bunlar için bir çözüm olarak sizlere bu konuda yardımcı olacak programdır. Genellikle herkesin ortak şikâyeti aynı oluyor; bataryam neden çabuk bitiyor? Telefonun arka planında kullanmadığınız programlar bile sizin bataryanızın ömrünü kısaltmaya yetiyor ve çok çabuk bitiriyor.

            Clean master bu gibi sebepler için en iyi çözümdür. Telefonunuzun arka planında kullanmadığınız uygulamalarınızı dahi kapatır ve sizin bataryanızı daha uzun kullanmanıza sebep olur. Masaüstü olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda telefondan daha önce kaldırdığınız gereksiz dosyalarında geçmiş klasörlerini silerek telefon hafızanızı yükseltmenize yardımcı oluyor. Eğer bu sorunları durdurmak istiyorsanız, internetten clean master indir gezginler yazarak gezginler sitesinden ya da android olarak apk dosyasını indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster=tr

Bir önceki yazımız olan Facebook Messenger İndir (Gezginler / Android / iOS / Blackberry) başlıklı makalemizde Anroid için Facebook Messenger İndir, Blackberry için Facebook Messenger İndir ve Facebook Messenger İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...