Clash Royale Apk Hileli Mod Apk 1.5.0 İndir Gezginler

clash royale indir gezginler

Clash Royale oyunu Supercell tarafından yayınlanan bir oyundur. Supercell firması size tanıdık gelebilir çünkü Clash of Clans’ın yapımcısıda bu şirkettir. Bu oyunda da mantık strateji üzerine kurulmuştur. Fakat Clash of Clans’tan farkı oyun bir köy üzerine kurulmamaktadır.

Oyunda bulunan kartları biriktirip gerçek zamanlı olarak yapılan savaşlara giriyorsunuz. Savaş sistemi ise tamamiyle canlı (online) rakiplerle savaşarak onların merkezlerini ve kuleleri son olarak ise kralını öldürerek kazanabiliyorsunuz. Supercell firması Clash Royale oyunundaki karakterlerin büyük bir çoğunluğunu Clash of Clans karakterlerinden esinlenerek hatta birebir aynılarını eklemiş fakat yeni karakterlerde oldukça göze hitap ediyor. Kısacası oyunda yeni kartlar çıkararak biriktirin ve mükemmel bir deste oluşturmaya çalışın. Böylelikle sıkı rakiplerinizi yenmeniz için ortada hiçbir engel ve problem kalmıyor. Aşağıdaki linkten Clash Royale Apk Hileli Mod Apk 1.5.0  İndirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Sistem Gereksinimleri
    Sürüm: v1.5.0
    Boyut: 93 MB
    Gereken Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Hileli Mod Detayı:

Sınırsız gold (altın) para hilesi , Sınırsız stone (taş) hilesi içermektedir.

Clash Royale Kurulumu

  • “Clash Royale v1.5.0.apk” dosyasını telefonunuza indirerek kurun.
    Ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

indir

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...