CIA -Caller Identification App İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

ciacaller

Telefon kullananları en çok rahatsız eden şeylerden biri arayanların rehberde olmaması ve kiminle konuşacağını bilememektir. Rehberinizde olmadığı için arayan kişi yada firmanın kim olduğunu bilemediğinizde CIA – Caller Identification App uygulaması ile bilgilerini görme şansınız olabilir.

Rehberinizde olmayan bir numara sizi aradığında “Arayan acaba kim?”, “Hangi firma acaba bu arayan?”, “Yine reklam için mi arıyor bu numara?” gibi sorular aklınıza gelecektir. Keşke arayanın kim olduğunu yada hangi firma olduğunu görebilsek. İşte size akıllı cep telefonunuz varsa  çözüm uygulaması : CIA – Caller Identification App. Ödüllü bir uygulama olan CIA – Caller Identification ile sizi arayan Türk firmalarının kimlikleri anında ekranınızda görüntüleniyor. Tabi bunun için rehberde telefon numarasının kayıtlı olmaması gerekiyor. Uygulama her telefon çaldığı anda numaranın eğer rehber kaydı yok ise devreye giriyor. Uygulama uluslar arası rehberler üzerinde kişilerin ve firmaların numaralarını tarayıp karşılaştırarak size sonuç veriyor. Size verilen sonuçta Türk firması ise firma kimliğini, yurt dışı ise eğer numara rehberlerde kayıtlı ise kişi yada firma fark etmeksizin bilgileri görebiliyorsunuz.

download

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adaffix.cia.glb.android&rdid=com.adaffix.cia.glb.android&rdot=1&feature=md&hl=tr

https://itunes.apple.com/tr/app/id580455042

Bir önceki yazımız olan Subway Surfers İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde Subway Surfers full indir, Subway Surfers full indir bedava gezginler ve Subway Surfers full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...