Busuu Yabancı Dil Öğrenme Programı İndir

Busuu Yabancı Dil Öğrenme Programı İndir ; Aslında orijinalinde bir websitesi olan Busuu.com’un geliştirdiği Android cihazlar için yaban…

Aslında orijinalinde aynı websitesi olan Busuu.com‘un geliştirdiği Android cihazlar için ecnebi çevirici öğrenme uygulaması olan bu uygulama ile mebde seviyeden encam seviyeye kadar herkes için komütatör öğrenme seçenekleri var.

Uygulamayı indirip açtığınızda temel menüden kazanmak istediğiniz kursu seçiyor, seviyeyi seçiyor ve arkası sıra bölümlere başlayabiliyorsunuz. Rastgele fasıl 3 kısımdan oluşuyor. Birinci bölümde resimlerle tema üzerine izahat, ikinci bölümde insanlar arası diyaloglar ve sorular, bitiş bölümünde ise benzeri yorum ile size sorulan sorular var.

Uygulamanın yegâne şiddetli özelliği, bazen bölümlerin paralı olması ve sürmek amacıyla satın kabul etmek zorunda olmanız. Yani aslında ağız ağıza ücretsiz benzeri uygulama diyemeyiz. Onun dışında gayet kullanışlı tıpkısı uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

İspanyolcayı, Fransızcayı, İtalyancayı, Almancayı, Japoncayı, Lehçeyi, Rusçayı, Portekizceyi, Türkçeyi, Çinceyi evet de İngilizceyi şen ve uyumlu aynı şekilde öğrenebilirsiniz. Açacak kelimeleri ve cümleleri öğrenebilir, öğrendiğiniz dili anadili olan insanlarla konuşarak kılgı yapabilirsiniz.

Kelime bilgisi, dilbilgisi, sesli diyaloglar ve interaktif testlerle pratik yaparak araç becerilerinizi geliştirebileceğiniz bu uygulamayı indirip denemenizi referans ederim.

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...