Android İçin Facebook İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

faceandroid

Kuşkusuz dünyada en popüler olan sosyal nedir sorusuna herkesin yanıtı Facebook olacaktır. İşte size akıllı telefonunuz Android ise bağlanmak ve arkadaşlarınız ile etkileşimde kalmak amacıyla kullanacağınız Android İçin Facebook uygulaması.

Uygulama sayesinde akıllı cep üzerinden dev sosyal ağ Facebook ortamına hızlıca bağlanıyorsunuz. Bilgisayarınızdan Facebook ağına bağlandığınızda ne yapabiliyorsanız bu uygulama ile aynılarını gerçekleştirme şansınız var. Android İçin Facebook uygulaması hem akıllı telefonlarda hem de Android işletim sistemi yüklü olan tabletlerde kullanılabilir. Uygulama vasıtasıyla; arkadaşlarınız ile mesaj alıp gönderebilirsiniz, durum güncellemeleriniz değiştirebilirsiniz, fotoğraf çekip anında fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz, profilleri görüntüleyip arkadaşlarınızın gönderilerini beğenip yorum yapabilirsiniz.Nerede bulunduğunuzu anında uygulama aracılığı ile anında paylaşımda bulunabilirsiniz.Her an sosyal ağa bağlı kalarak arkadaş gruplarınız ile mesajlaşma yapabilirsiniz. Her an sosyal ağ ortamlarından Facebook’ta kalmak ve etkin olmak istiyorsanız uygulama tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek özelliklere sahip. Oyun oynama fırsatı bile bulabileceğiniz uygulama sayesinde Facebook ortamından kopamayacaksınız. Bu uygulama ile otobüste, gemide, yolda, parkta kısacası nerede olursanız olun Facebook bağlantınız kesintiye uğramayacaktır.

download

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.katana&hl=tr

Bir önceki yazımız olan Tictoc - Ücretsiz SMS & Mesaj Programı İndir (Gezginler / Android / Son Sürüm) başlıklı makalemizde Tictoc full indir, Tictoc full indir bedava gezginler ve Tictoc full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...