360 Mobile Security Antivirüs Full İndir – Apk İndir

360 Mobile Security Antivirüs Full İndir - Apk İndir

360 Mobile Security Antivirüs Full İndir – Apk İndir

360 Mobile Security, pek çok kullanıcı tarafından programların ve yazılımların virüsler tarafından korunmasına yardımcı olan bir anti virüs ve hız yükseltici koruma programıdır.

360 Mobile Security indir ve telefonunu, tabletini virüslü ve güvenli olmayan kötü amaçlı yazılımlara korunmasını sağlayın. Ayrıca güvenlik Etkili ve hızlandırıcı özelliği sayesinde telefonunuzun yavaş çalışma özelliğini ortadan kaldırır, cihazınızın hafıza ve depolama alanını temizleyerek kolaylıkla yer açar. Gün içerisinde bataryanız çabuk mu bitiyor? Akıllı pil tasarrufu özelliği sayesinde yüksek kullanıma sahip uygulamaları izler, ve güç tasarrufuna yardımcı olur. Anti virüs motoru, gereksiz dosya temizleme, hafıza arttırıcı, güç tasarrufu, anti hırsızlık, gizlilik, gerçek zamanlı koruma gibi öne çıkan özellikleri sayesinde cihazlarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Gezginler sitesinde yer alan ve her geçen gün yenilikler eklenen bu program sayesinde, sadece cihazlarınızın değil, sizin de hayatınızı kolaylaştıracaktır.

APK – http://turbobit.net/g7dypey6ycef.html

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qihoo.security&rdid=com.qihoo.security&rdot=1&feature=md&hl=tr

Bir önceki yazımız olan Facebook İndir (Gezginler / Android / iOS) başlıklı makalemizde Android İçin Facebook full indir, facebook ve facebook android indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...