360 Total Security Antivirüs Programı İndir (Gezginler / Tek Link / Ücretsiz)

360 total security

360 Total Security Antivirüs programı ile bilgisayarınıza işlenmiş olan zararlı yazılımlar olan virüsleri kolay bir şekilde tarayıp silebilir, yükledikten sonra ise bu tür zararlı yazılımlara karşı tam anlamıyla üst düzey bir güvenlik sağlayabilirsiniz. 360 Total Security Antivirüs programı sadece bilgisayarınızda bulunan virüsleri temizlemekle kalmaz; Bilgisayarınızda gözle görülebilecek bir şekilde hızlanmada sağlayarak size daha kullanılışlı ve hızlı bir bilgisayar sunar. Antivirüs programları arasında kısa bir sürede üst seviyelere ulaşan 360 Total Security Antivirüs programını bu seviyeye getiren ise tamamen ücretsiz oluşudur.

Bu kadar ön tanıtımdan sonra sıra geldi 360 Total Security ‘nin detaylarını sizlere aktarmaya. Hızlı tarama, tam tarama ve özel tarama seçenekleri ile sizlere çok ihtiyacınız olan ve kullanışlı bir arayüz sunmaktadır. Bu özelliklerin yanı sıra, internet sitelerinde bulunan zararlı yazılım ve malwarelere karşı, bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyaların daha inerken taranmasını, bilgisayarınıza taktığın usb flash bellekleri ve harici diskleri tarayıp güvenle kullanabilmenizi, yerel ağlar üzerinden gelebilecek güvenlik açıklarını kapatarak bilgilerinizin üçüncü taraf kişiler tarafından ele geçirilmesini engelliyor ve en güzel özelliği olan web kameranızı güvence altına alarak kişisel bilgilerinizi muazzam bir şekilde koruyor.

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi 360 Total Security Antivirüs programı indirmek tamamen ücretsiz. Sizde hemen aşağıda vermiş olduğumuz linklerden antivirüs programınızı indirebilir, bilgisayar, internet, dosya ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alabilirsiniz!

download-300x82

http://trbobit.net/px897eachmb7.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...