2016 YGS-LYS Hazırlık Soru Bankası Uygulaması İndir

2016 YGS-LYS Hazırlık Soru Bankası Uygulaması İndir ; YGS ve LYS için hazırlanan öğrencilerin işine yarayacak bir uygulama. ÖSYM soru bankaların…

YGS ve LYS amacıyla hazırlanan öğrencilerin işine yarayacak tıpkısı uygulama.ÖSYM soru bankalarına telefonunuzdan ulaşmanızı sağlayıcı bire bir Windows Phone uygulaması olan YGS-LYS Hazırlık, adından dahi anlaşılacağı kabilinden YGS ve LYS sorularına ulaşım sağlayıcı bire bir aplikasyon. Imtihan öncesi tedarik aşamasında cep telefonunuzdan üstelik ulaşabileceğiniz sorular yardımıyla sınavda sizi bekleyecek örneklerle bağdaşan soru tiplerine ayn atıp çözebilirsiniz. Böylece kişi seviyenizi belirlemek üstelik cins olacaktır.

Uygulamanın sonuç derece yalın kat ve cılız anlaşılır bir arayüzü var. İşin evire çevire yanlarından aynı tanesi üstelik uygulama içerisinde sizi bekleyen soruların kategorilere ayrık olması. Bu sebepten çevre imar etmek istediğiniz özel ayrımsız konu varsa soruların bulunduğu panelde seçeneği tıklayıp bu konuya vakar vermeniz benzer olacaktır. Hem YGS hem da LYS için hazırlananlar bu açıdan uygulamayı az çok hayır bulacaklardır.

Ücretsiz yerine indirilen bu uygulama ile sakim olduğunu düşündüğünüz ders materyallerinizi tamamlamanız gibi olacak. Öte yandan tezkere transfer lüksünüz olmadığı benzeri noktada de cep telefonunuzun ders çalışmanıza apotr olabileceği bir uygulamasından bahsediyoruz.

Bir önceki yazımız olan İngilizce - Türkçe Sözlük İndir başlıklı makalemizde ingilizce türkçe cümle çeviri, ingilizce türkçe sözlük google ve ingilizce türkçe sözlük indir bedava hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...